Białe podskórne krostki na penisie

dzien dobry. ciekawia mnie takie jakby białe pdskórke krostki na penisie czy to normalne ?

Opisywane zmiany mogą odpowiadać przemieszczonym gruczołom łojowym lub grudkom perlistym. W obu przypadkach mamy do czynienia z tzw. "wariantami normy" i nie wymagają one leczenia. Jeżeli zmiany pojawiły się nagle, proszę skonsultować się z dermatologiem.