Białe krosty na pachwinie pojawiające się po stosunku

Witam! Mojemu chłopakowi wyskoczyly po stosunku biale krosty i swędzą go w pachwinie. Leczyłam ostatnio grzybice jakies dwa tygodnie temu lekarz ginekolog powiedzial ze wyleczylam, czy to może być nawrót i od tego te krosty? Mnie tez swedziala pochwa po stosunku jeden dzien. Czy to może być taki szybki nawrót grzybicy?? Proszę o odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nawrót infekcji. Zarówno Pani jak i partner powinniście udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.