Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Białe paznokcie u stóp

Witam. Moje paznokcie u rąk nie są różowe a białe. Dodatkowo pojawiły sie na nich jakby to nazwać przebarwienia koloru białego . Byłem z tym u dermatologa. Pani Doktor stwierdziła że raz to jest raz tego nie ma po prostu taka ich uroda. Najbardziej przeszkadza mi to pod względem estetycznym. Czy da się to jakoś wyleczyć? Bardzo proszę o pomoc. Podaję link do zdjęć tych właśnie paznokci : http://www.fotosik.pl/u/adi1192/album/1757104 Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Łojotokowe zapalenie skóry

Łojotokowe zapalenie skóry to przykra dolegliwość. Objawia się niepokojącymi zmianami w obrębie skóry głowy. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tego schorzenia.

Proszę wykonać badanie w kierunku grzybicy i po jej wykluczeniu skorzystać z rekontrukci płytek paznokci u podologa . Jeśli badanie będzie dodatnie to należy leczyć gzybicę.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu będzie mógł postawić diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy