Białe przebarwienia w obrębie paznokci

Witam. Mam problem z paznokciami u rąk. Nie wygladaja zbyt estetycznie. Nie wiem skąd to się wzielo , ale znajdują się na nich białe przebarwienia. Praktycznie na każdym palcu jest białe przebarwienie. Nie wyglada to zbyt estetycznie. Bardzo proszę o poradę . Proszę jeszcze o porade jak mam obcinać paznokcie, bo wydaje mi się że za krótko je obcinam. Co mam robic. Podaje link do zdjęć moich paznokci jak to wyglada : http://www.fotosik.pl/u/adi1192/album/1804233 Pozdrawiam Adrian

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan paznokci, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.