Żółtawe przebarwienie u dwóch palców u stopy

Dzień dobry. Na dwóch palcach u stopy (dużych) pojawiło mi się żółtawe przebarwienie, z początku myślałem że to grzybica. Miałem już wizytę u dermatologa i Pan Doktor stwierdził że to od noszenia zbyt ciasnego obuwia. W pracy mam konieczność noszenia obuwia roboczego. Przepisał mi maść triderm. Smaruję już 4 tydzień i nie zauważyłem żadnych rezultatów. Podaję link do albumu ze zdjęciami : http://www.fotosik.pl/u/adi1192/album/1738740 . Bardzo proszę o pomoc, Pozdrawiam A.

Renata GrzechociĹska

Jeżeli nie widać efektów leczenia proszę udać się ponownie na wizytę w celu jego weryfikacji.