Białe przebarwienia na paznokciach u rąk u 23-latki

Witam. Mam 23 lata. Mam problem z moimi paznokciami u rąk. Znajdują sie na nich nich białe przebarwienia. zarowno poprzeczne jak i wzdluzne. Nie wyglada to zbyt estetycznie. Nie mam pojecia skad to sie pojawilo. Jak mogę sie tego pozbyc, Proszę o pomoc. Oto link do zdjęc gdzie mogą Państwo zobaczyć jak wygladają moje paznokcie :http://www.fotosik.pl/u/adi1192/album/2284600 Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co już mam robić . Pozdrawiam. Adrian

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.