Białe plamki w obrębie sutków

Witam. Od ponad roku na otoczkach obu piersi pojawiły mi sie malutkie białe krosteczki. Co jakis czas z tych krosteczek wychodzą białe cieniutkie niteczki i tak co jakis czas. bylam z tym u ginekologa powiedzial ze to normalne/ czy to cos powaznego? i do czego te krostki sie pojawiły?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmian ciężko stwierdzić co to jest, specjalistą w dziedzinie piersi jest ginekolog, więc raczej to wariant normy.
Pozdrawiam