Czerwone krostki na brodawce
Witam. W grudniu pojawila mi sie czerwona krostka na brodawce z czasem bledla i za jakis miesiac zrobilo mi sie to samo na drugiej piersi do tej pory to mam nie znika widac tylko takie małe białe kropeczki jakby wypryski co to moze byc? bylam z tym u lekarza ale to nic takiego czy to zniknie i czym to jest spowodowane? mialam usg jest torbiel i mam poszerzone przewody jestem po ciazy. Czy te krotski na brodawce to cos powaznego?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez oceny zmian skórnych trudno jest mi się odnieść do rokowania jak i stwierdzić przyczynę zmian, dlatego sugeruję kontakt z dermatologiem.