Białe ślady po pocięciu skóry na ręce

Około 3 miesiące temu wziełam nożyczki i z nudów pociełam skóre na ręce. Teraz zostały mi białe ślady, czy one znikną po jakimś czasie? Jak się ciełam to ślady zrobiły się czerwone, ale nie wypływała z nich krew.

Renata GrzechociĹska

Zapewne są to blizny istnieje duże ryzyko, że nie znikną. Proponuję inaczej planować sobie wypełnianie wolnego czasu. Jeśli występują problemy, z którymi sobie Pani nie radzi, a które doprowadzają Panią do takich zachowań proponuję udać się do psychologa.