Czy biały ślad na skórze pępka świadczy o niedoleczonym zapaleniu pępka?

Witam, mój mąż miał zapalenie pępka. Po wizycie u chirurga po jakimś czasie Pani Dr stwierdzała ze pępek jest wygojony i nic już tam nie ma. Jednak podczas oglądania pępka w środku widać cały "dół" pępka w czymś białym. Nie ma tam normalnej skory jak wcześniej. Co to może być? Dodam ze z pępka nic się nie leje, nie ma zapachu brzydkiego, nic nie boli jednak cały czas widać coś białego

Lek. Tomasz Budlewski

Być może proces gojenia i tego rodzaju blizna . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego