Czy ślady po żyletce kiedyś znikną?

Witam,3 miesiące temu popełniłam błąd z powodu utraty mamy -pocięłam się żyletką. Do tej pory mam czerwone ślady na rękach. W niektórych miejscach wyczuwalne są zgrubienia. Czy one kiedykolwiek znikną albo choć zbieleją? Pozdrawiam.

Proszę skonsultować blizny u lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu blizn lekarz może zaproponować stosowanie odpowiednich maści lub dobierze zabiegi by blizny pospłycać.