Biało-żółte upławy a możliwe przyczyny

Moim problemem są białawo-żółte upławy i bardzo nieprzyjemny zapach (upławów? z pochwy? sama nie wiem). Dwa miesiące temu miałam robioną biocenozę, bakterie wyleczone i profilaktycznie Lactovaginal. Po kolejnej biocenozie wyszło tylko mało pałeczek kwasu mlekowego, stąd Lactovaginal. Upławy zaczęły się po leczeniu infekcji. Od lutego br. biorę Narayę, współżyję od kwietnia br. Najbardziej męczy mnie zapach, bo czuję go nawet, kiedy jestem ubrana i mam wrażenie, że inni też go czują.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zastosowanie leczenia zarówno u Pani jak i u partnera.