Biało-żółty płyn i żyłka po laserowym usunięciu żylaków

Miałam zabieg laserem usunięcia żylaków nogi prawej, Po dwóch dobach zdjęłam bandaż i okazało się, że z jednego otworku sączy się biało- żółty płyn, PO pięciu dniach ukazała się niteczka, którą lekko pociągnęłam okazało się, że to mała żyłka. Kiedy ciągnę mocniej pojawia się krew. Co należy robic?

Proszę udać się do lekarza, który wykonywał zabieg aby obejrzał ranę

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg