Białomleczny śluz po miesiączce

Witam. 20.10 dostałam okres który trwał do 27.10. Od mniejwiecej 24 zauważyłam że jest taka bardziej mokra niz zwykle. 2 dni po zakończeniu był biały mleczny sluz a teraz nic nie ma. O czym to może świadczyć? Cykle mam regularne 25-28 dni

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się wskazywać na żadne patologie. Nie ma powodów do niepokoju. Jeśli objawy będą się powtarzać, sugeruję konsultację ginekologiczną.