Biały i śliski śluz podczas przyjmowania antykoncepcji a ryzyko ciąży

witam serdecznie. jestem w trakcie brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych. nadmieniam ,ze biorę regularnie tabletki. w 16 dniu od okresu kochałam się z partnerem. czy mogę zajść w ciążę, stosunek odbył się do końca.obecne występuje biały śliski śluz jak kurze jajko, ale jego jest w znikomych ilościach i pojawia się kilka razy w ciągu dnia.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli tabletki antykoncepcyjne przyjmowane są regularnie zgodnie z zaleceniami, to cykle miesiączkowe są bezowulacyjne, a co za tym idzie - nie ma ryzyka zajścia w ciążę.