Mętny śluz a antykoncepcja hormonalna

Witam, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Naraye. 7. 11 rozpoczęła mi się miesiączka w 4 dzień w przerwie na krwawienie w 8 dniu czyli 11.11 rozpoczęłam rano nowe opakowanie tabletek. Wieczorem współżyłam z finiszem w środku. Nie wiem czemu wystraszyłam się, że mogę być w ciąży. Tabletki biorę regularnie . od niedawna współżyję z moim partnerem dlatego się wystraszyłam. 3 dni od stosunku i 4 dni od rozpoczęcia mam biały mętny śluz ? czy to normalne?

Witam serdecznie. Jeżeli stosuje Pani antykoncepcję regularnie nie ma powodów do obaw o ciążę. Wygląd śluzu może wynikać z wahań hormonalnych.