Biały nalot i pieczenie na języku oraz ból pod żebrami

od jakiegoś roku mam problem z językiem ,pojawił sie nanim biały nalot oraz pieczenie .mam też problem z lekkim bólem w okolicach żołądka z lewej strony pod żebrami od jakichś 3 miesięcy ,robiłem badanie z kału na bekterie plori ale wynik był negatywny proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza, który oceni zmiany. Biały nalot może pojawiać się w przypadku infekcji, odwodnienia, niedoboru witamin.
Pozdrawiam