Biały nalot na języku a możliwość zarażenia partnerki podczas pocałunku

witam, mam od dłuższego czasu biały nalot na języku. Niczym nie udaje mi się tego zlikwidować, czy mogę przez pocałunek, lub w inny sposob zarazić tym moją partnerkę?

Witam. Przede wszystkim błonę śluzową języka powinien obejrzeć lekarz - być może nalaot na języku spowodowany jest infekcją grzybiczą lub niedoborami witamin.