Biały pasek pod skórą

Witam. Dziś zauważyłem 3cm biały pasek pod skórą między kciukiem a palcem wskazującym u prawej ręki. Przy witaniu się ze znajomym poczułem uczucie jakbym miał rozciętą skórę. Po kilku godzinach zauważyłem, że to coś pod skórą jest wyczuwalne w dotyku i przy chwilowym ściśnięciu zaczyna się robić opuchlizna po czym po 10 minutach znika. Przy każdym witaniu się mam wrażenie jakbym miał rozciętą rękę i jakby lekko przechodził prąd. Co to może być? :/

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.