Łysy fragment skóry na głowie

Witam mam 19 lat i ponad 3 lata temu zauważyłem że z tyłu głowy wypadły mi włosy w jednym miejscu jest to taki łysy pasek na skórze wielkości pół zapałki i skóra w tym miejscu w dotyku jest lekko wypukła. Wygląda to jak jakaś szrama ale nie przypominam sobie żebym miał tam rozciętą głowę. nie wiem od czego to jest i nie chcą mi odrosnąć tam wogóle włosy... w przeszłości miałem kilka razy "pokrzywke" nie wiem może to przez tą alergię zrobił się takie coś? Proszę o odpowiedz, dzięki!;)

Piotr Pilarski

Z opisu wynika, że jest to stara blizna. Być może od dzieciństwa.

Pozdrawiam.