Biały pryszcz na sutku po porodzie

Witam serdecznie po porodzie zrobił mi się na sutku taki biały pryszcz i został do dzisiaj czasami swędzi ale nie boli,rodziłam 10 lat temu pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, ale być może to zmiana powstała na skutek ciąży lub karmienia np. zablokowany gruczoł mlekowy. Jeśli zmiana Panią niepokoi radze pokazać ją ginekologowi lub dermatologowi.
Pozdrawiam