Biały śluz i negatywny test ciążowy. Co to może oznaczać?

Witam,
mam pytanie, 6 dni spóźnia mi się okres, oprócz tego w ten szósty dzień na majtkach pokazał się taki biały śluz, a robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Co to może oznaczać?

Chciałam zaznaczyć, że staramy się o dziecko, ale nie obliczałam dni płodnych i niepłodnych, dlatego że stwierdziliśmy, że lepiej jeśli to będzie niespodzianka, bo staramy się już od początku roku i nic. Jednego szkraba mamy już.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Gęsty, biały śluz pojawia się zwykle w dni niepłodne - tuż przed lub tuż po miesiączce. Jeżeli test wykonywany w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywnie, to szanse na ciążę są raczej niewielkie. Dla pewności może Pani oczywiście wykonać jeszcze jeden test.
Biały śluz może być także objawem grzybicy pochwy. Jeżeli nie odczuwa Pani dodatkowych dolegliwości (świąd, pieczenie), tę przyczynę możemy wykluczyć.
Pozdrawiam