Biały stolec u 3-letniego dziecka a przeziębienie

moja 3 letnia córka zrobiła dzisiaj białą kupę ( kolor zbliżony do białego lekko żółty) jest przeziębiona i miała wymioty i biegunkę. teraz już jest dobrze nie ma wymiotów ani biegunki ale ta jej dzisiejesza kupa nie jest dobrym objawem chyba. co powinienem zrobić z tym ?

Witam. Taka struktura stolca jest następstwem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego. Raczej nie ma Pani powodów do niepokoju jeśli jednka objaw będzie się powtarzał dziecko powinien obejrzeć pediatra.