Bieganie i ból piszczeli

Witam mam Problem z piszczelami zaczął się on gdzie wstąpiłem do wojska i moje nogi (piszczele dostały w kość jak nigdy) bo wcześniej raczej nie biegałem bolały mnie do tego stopnia ze nie dałem rady chodzić Rtg wykazało ze mam jakieś wybrzuszenia na piszczeli ( jak by guzki )i tzw przemęczenie piszczeli ale po poł rocznej przerwie slad po nich zaginał jednak teraz zaczynam biegać i czuje ze znowu problem narasta co mam robić ? problem jest w butach ?

Mogło to być tzw złamania zmęczeniowe albo zespół przedziałów powieziowych, nie ma związku z butami, można zastosować rehabilitację