Biegunka, brak apetytu i złe samopoczucie

Witam. Mam 20 lat. Od czterech dni towarzyszy mi biegunka oraz brak apetytu, nie chce mi się jeść, nawet na siłę. Ponadto źle się czuję, często odnoszę wrażenie, że chce mi się wymiotować. Od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch. Nic mi się nie chce. Co mi jest? Nie mogę dalej tak funkcjonować. P.S. Nie jestem w ciąży. Pozdrawiam, Kasia.

Witam! Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej wiążą się z infekcją wirusową przewodu pokarmowego. Jeśli objawy nie ulegają zmniejszeniu proszę skontaktować się z lekarzem POZ.