Biegunka i wymioty u 11-miesięcznego niemowlaka

Mój 11-sto miesięczny syn dwa dni temu wymiotowal wczoraj zamiast wymiotów pojawiła się biegunka 10 razy w ciągu dnia zrobił bardzo rozwolniona kupke . Mały nie chce jeść pije sporo płynów .dziś ilość kupek to tylko dwie ale również ilość moczu zmniejszyła się czy to może być sygnał ze jest odwodniony

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, jesli dziecko mniej siusia to niepokojący objaw, jesli nadal utrzymuja sie te objawy konieczna wizyta na SOR.