Biegunka, wymioty i rzadki stolec o cuchnącym zapachu

Dzien dobry. Przebywam obecnie na terytorium Czarnogory I od 4 dni zmagam sie z ostra biegunka. Pierwszego dnia pojawily sie wymioty I rzadki stolec, natomiast od 2 dnia wyprozniam sie jedynie zoltym plynem o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Dodam, ze stosuje smecte oraz pije elektrolity. Zwracam sie z pytaniem, czy powyzsze objawy moga stanowic powazniejszy problem?

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli nadal sie utrzymuja to konieczny jest konatkt z lekarzem pierwszego kontaktu.