Biegunka z rana po wypiciu kawy

Witam, Od dłuższego czasu praktycznie codziennie rano, zaraz po wypiciu kawy dokucza mi biegunka. Mam tak tylko rano po kawie, później w ciągu dnia wszystko jest już w porządku. Powinienem się martwić? Pozdrawiam

Szanowny Panie, to bardzo częsta reakcja na kawę z rana, szczególnie jeśli jest to kawa rozpuszczalna. Nie ma powodu do niepokoju. Są dwa rozwiązania: albo się Pan pogodzi z biegunką, albo przestanie pić rano kawę.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski