Biegunki, guzek w odbycie a stosowanie Femoston Mite

Od paru tygodni mam duże zaparcia. A przedtem występowały biegunki. Wewnątrz odbytu wyczułam mały guzek. Do tego śluz. Nigdy wcześniej go nie bylo lecz od 2 miesięcy przyjmuje femoston mite. Czy mogą to być hemoroidy wewnętrzne? I jak je wyleczyć ? Dodam że nic innego mnie nie boli jedynie ten guz i problem z zaparciami

Magdalena StusiĹska

Tak- to mogą być objawy hemoroidów. Zaparcia na początku można próbować leczyć zwiększeniem ilości błonnika w diecie, jeśli to nie pomoże- zgłosić się do lekarza.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u chirurga celem diagnostyki oraz wdrozenia leczenia. Pozdrawiam