Biegunki i brak apetytu w 12. tygodniu ciąży

Witam jestem w 12 tyg. Ciazy. Na początku miałam ciagle apetyt. Teraz nie mam, a jesli mam to zjem np. pieczonego kurczaczka, zupkę inne normalne, to albo zwymiotuje, albo mam rozwolnienie. Schudłam teraz, bo jem prawie same bułki. Boli po prawej i po lewej stronie brzucha i na środku w okolicach pępka i nad pępkiem. Gastrolog powiedział ze to kolki. Ale wtedy jeszcze nie miałam biegunek. Boje sie ze to zaszkodzi ciazy. Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa prowadzącego ciąże. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę pamiętać o konieczności przyjmowania płynów najlepiej niegazowanej wody.