Bielactwo i niedoczynność tarczycy

Od wielu lat choruję na bielactwo. Cały czas poszerza mi się po całym ciele i wyglądam okropnie. Dodatkowo mam niedoczynność tarczycy. Mam pytanie, czy jest obecnie skuteczny lek na bielactwo?

Niestety nie ma. Można okresowo stosowac naświetlania lampami PUVA z jednoczesnym stosowaniem specjalnego preparatu na skórę. Często przynosi to pozytywne rezultaty. Jednak w po zaprzestaniu naświetlania zmiany mogą się ponownie powiększać. Zalecam wizytę u specjalisty, który oceni na podstawie czasu trwania choroby i innych zmian sens i długość kuracji