Bielactwo na twarzy a przeszczep skóry

Witam, jestem chora na bielactwo. Jest umiejscowione w prawej częci twarzy i szyi. Jestem zainteresowana przeszczepem skóry tylko na twrzy. Czy w Warszawie robione są takie zabiegi? Jeśli tak, to gdzie i do kogo można się zgłosić o poradę. Mój mail Dziękuję Napiórkowska

Szanowna Pani,
w tym przypadku należy zgłosić się na konsultację do ośrodka chirurgii plastycznej, wcześniej upewniając się, czy tego rodzaju zabiegi są w danym miejscu wykonywane.
Wskazania do wymiany skóry zdrowej pozbawionej pigmentu na przeszczep są kontrowersyjne.