Biopsja i mikrozwapnienia

Musze niestety powtorzyc biopsję, gdyz materiał nie wypelnia kryteriów ilosciowych (liczne mikrozwapnienia). Lekarz na rozpoznaniu napisal jednak: pojedyncze, bardzo drobne skupienia komórkowe o powiekszonych jadrach kom z obecnoscia wpuklen oraz inkluzjach komórkowych. guz 10x14x11 m o nieregularnym ksztalcie, odgraniczony, o wzmozonym przeplywie (usg). Mogę prosic o wstepna interpretacje?

To jest etap konieczności oceny zmiany pod mikroskopem. Inaczej byłoby to nieprofesjonalne. Jeżeli lekarz zażyczył sobie powtórzenie biopsji, należy ją wykonać. Cierpliwości.