Blizna po wycinaniu znamienia na policzku

Niecałe 2mc temu miałem wycinane znamie na policzku. Mam teraz czerwoną trochę wklęsłą kreskę. Do tej pory używałem cepan mało mi to pomogło a może nawet wogóle. Zakupiłem veraderm dobrze robie zmienijąc lek?

Aleksander Ropielewski

Pierwsze pół roku a nawet rok blizna moze być bardizej widoczna i zaczerwieniona po wysiłku, przy nagłych zmianach temperatury. Poza stosowaniem maści i żelów przeciwko bliznom należy unikać słońca. Oba preparaty przez Pana stosowane maja podobną skuteczność.

Po 4-6 miesiącach jeśli stan skóry będzie się utrzymywał warto udac się an konsultacje do lekarza medycyny estetycznej i lekarz dobierze odpowiednią terapię:peelingi, lasery.