Bliznowiec po szczepionce na gruźlicę

Witam, mam bliznowca(odtasjącą bliznę) już 4lata po szczepionce na gruźlicę. Robiono nam ją w szkole w 6klasie podstawówki. Wszystkim dzieciom pękał bombelek z białą ropą mi nie i pozostał bliznowiec. byłam już 2 razy na odstrzykiwaniu Kaneologiem u dermatologa, teraz używam plastry na blizny Sutricon od 3miesięcy jak kazał lekarz. Blizna jest znacznie płażtsza nawet prawie zrównana ze skórą, ale nadal na kolor ciemno różowy kolor. Czy mogę iść na usuwanie blizny laserem?

Witam,

Spłaszczenie blizny to dobry objaw po właściwym leczeniu. Laser można teraz zastosować w każdym momencie (co2 frakcyjny, fraksel, erbowy).

Pozdrawiam