Czy powinnam używać plastrów na bazie silikonu?

Czy są duże szanse na to by blizna na przedramieniu, ktora się rozeszła po zdjęciu szwów i jest czerwona, zblednie? Czy powinnam używać plastrów na bazie silikonu?

Najlepiej bliznę skonsultować u lekarza wykonującego zabieg lub lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu blizny lekarz może cokolwiek więcej doradzić.

Plastry z silikonem może Pani stosować na bliznę. Warto skonsultować tę bliznę z lekarzem medycyny estetycznej wykonującym zabiegi laserowe aby dobrał właściwą terapię. W leczeniu blizn wykorzystuje się laser Co2, osocze bogatopłytkowe, dermapen i inne,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel