Jaki zabieg przyniesie lepsze efekty: mikrodermabrazja czy laser?

Witam, mam na przedramieniu wiele starych blizn po cięciu się (są 5letnie, dość płytkie i w kolorze perłowym). Chcę je usunąć i jaki zabieg przyniesie lepsze efekty: mikrodermabrazja czy laser?

Mikrodermabrazja nie. Dobry będzie laser frakcyjny, Dermapen, pixel peel, wszystko można połączyć z osoczem bogatopłytkowym jeśli będzie taka potrzeba.