Blizny po stosowaniu Izoteku

Witam, jestem po leczeniu izotekiem. Nie mam już problemu z trądzikiem, ale zostały mi nie duże blizny i zaskórniki. Czy można spłycić blizny za pomocą dermo rollera w domu? Jak sobie poradzić z zaskórnikami?

Dermo roller domowy jest opcją, jednak jego działanie będzie zdecydowanie słabsze od zabiegów wykonanych w gabinecie lekarza medycyny estetycznej. W zależności od rodzaju blizn proponuję serię zabiegów laserem frakcyjnym CO2, peelingów medycznych lub karbonowych. Pomogą one również usunąć zaskórniaki i poprawią kondycję skóry.

Dermo roller nie spłyci blizn.

polecam zabiegi u lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej - peelingi medyczne- lekarz na konsultacji dobierze odpowiedni preparat oraz jego stężenie.