Blizny po zabiegu wyrostka robaczkowego

Mam problem. Jakieś 15 lat miałam zabieg wyrostka robaczkowego, wczoraj zauważylam że coś dziwnego dzieje się z moją blizną, stala się w jedym miejscu wklęsła, jakby coś ją rwało od wewnątrz( nie potrafie inaczej tego wyjaśnić) i wokół pojawiły się 2 duże pęcherze, o co może chodzić?

Witam. Nie sposób ocenić bezdotykowo na odległość. Wskazana wizyta. Wycinałem takie przerostowe blizny dla bardziej kosmetycznego wyglądu - może warto to przemyśleć. Efekty są niezłe.