Ból barku a wynik badania

Boli mnie bark.Tylna wypuklina krąża C3/C4 równomiernie modeluje worek oponowy lokalnie spłycając przednią rezerwę płynową rdzenia.C5/C6 wypuklina centralna tylna modeluje worek oponowy i dyskretnie brzuszną powierzchnię rdzenia.C6/C7 szerokopodstawna tylno-boczna wypuklina krążka uciska worek oponowy obustronnie,powoduje zniesienie rezerw płynowych okołordzeniowych,zwężenie zachyłków bocznych i otworów międzykręgowych, modelując korzenie rdzeniowe.Zaostrzone krawędzi tylnoobuboczne trzonówC5-C7

Lek. Tomasz Budlewski

Jak najbardziej ból może byc spowodowany opisanymi zmianami, proszę udac się do lekarza celem ustalenia dalszego postępowania