Ból barku - leczenie
Opis rtg: blok kostny C4/C5 ze szczątkowym krążkiem międzykręgowym w części przedniej. Dyskopatia C6/C7 ze zmianami zwyrodnieniowymi przyległych trzonów w postaci sklerotyzacji powierzchni blaszek granicznych oraz osteofitów na przednich i tylnych krawędziach. Most kostny C1. Struktury kostne barku prawego radiologicznie w normie. Mam 57 lata, zdjęcie boku prawego.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
Warto wykonać rtg barku lewego. Jednak niewykluczone, że dolegliwości bólowe barku są wynikiem zmian w kręgosłupie szyjnym.
Z badaniami należy zgłosić się na wizytę do ortopedy. W zależności od objawów zaleceone będzie dalsze postępowanie.
Pozdrawiam