Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na przednich i tylnych krawędziach trzonów kręgów C4-C7

cd Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na przednich i tylnych krawędziach trzonów kręgów C4-C7, z ich wpuklaniem się w obręb kanału kręgowego. Nierówności dolnej blaszki granicznej trzonu kręgu C5. Zmiany przeciążeniowe w sąsiedztwie blaszek granicznych trzonów kręgów C4-C6. Obniżenie wysokości przestrzeni międzykręgowej C4-05, C5-C6, C6-C7, z zaburzeniami uwodnienia krążków międzykręgowych. Zwężenie przestrzeni pływowej przedrdzeniowej na poziomie przestrzeni kręgowej C4-05, C5-C6, C6-C7. cd

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił m.in. chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatie. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurologiem.

Pozdrawiam.