Zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kręgów oraz drętwienie rąk

Proszę o interpretację wyniku, Pośrodkowe uwypukleniatarcz międzykręgowych C4-C5,C5-C6,C6-C7. Zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kręgow.Obniżenie intensywności sygnałów krążkow tarcz międzykręgowych C5-C6 oraz C6-C7 { w sekwencji T2} odpowioadające zaburzeniom ich uwodnienia.Przestrzenie międzykręgowe C5-C6 0raz C6-C7 obniżone. Otwory międzykręgowe C4-C5, C5-C6 i C6-C7 zwężone. Drętwieją mi ręce i proszę o odpowiedź czy są to poważne zmiany

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie zmiany o charakterze zwyrodnieniowym. Są to zmiany dość poważne, zważywszy na fakt występowania deficytów neurologicznych.. Warto skonsultować się z neurochirurgiem.