Ból brzucha a przeciążenie mięśni
Witam. Moj problem: miesiac temu przy dźwiganiu w pracy w sylwetce wyprostowanej bez zginania się zakuło mnie na dole brzucha. Nastepnego dnia z rana odczuwalem bol brzucha i pojechalem do lekarza. Zbadal mnie chirurg oraz mialem USG jamy brzusznej. Nie wykazalo przepukliny, ponoc to przeciazenie miesni brzucha. po miesiacu bol nawet sie nie zmniejszyl, czy jest mozliwe ze zle zdiagnozowano uraz? odczuwam dyskomfort przy kichaniu i w toalecie. A jedyne co dostalem to masc zel fastum.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może problem bardziej tkwi w chorobie kręgosłupa, jako wynik przeciążenia.