Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból brzucha, biegunka i złe samopoczucie

Bardzo proszę o diagnozę. We wt źle się czułam, cały dzień musiałam leżeć w łóżku, bo bolał mnie brzuch ( trudno mi określić w której części). Przez cały dzień zjadłam tylko suchą kromkę chleba i po paru godzinach nią zwymiotowałam. Lekko bolała mnie głowa, miałam małe zawroty i biegunkę (żółty kolor). Przez te następne dni prawie całkowity brak apetytu, biegunka, bulgotanie, ale do pracy chodziłam. Dzis wieczorem czulam ostre klucie w prawej str podbrzusza, bulgotanie, biegunka. Co to jest?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Udrażnianie przełyku metodą endoskopową

Obejrzyj nasz film i dowiedz się, czym jest udrażnianie przełyku metodą endoskopową. Sprawdź, w jakich sytuacjach wykonywany jest ten zabieg. O udrażnianiu przełyku mówi lek. Marcin Radkowski.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy