Ból brzucha i biały śluz po zastrzykach Decapeptyl

Witam od tygdnia zaczelam proces in vitro i biore raz dziennie zastrzyki decapeptyl od 3 dni po wstrzyknieciu decapeptylu po 10 minutach zaczyna bolec mnie brzuch to jest taki bol jakbym miala miec biegunka , jakbym cos zle zjadla poczym do toalety a tam zamiast kalu to bialy przezroczysty sluz. MAM wrarzenie jakby ten zastrzk wylecial wlasnie przez odbyt czy jest to mozliwe??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma możliwości natychmiastowej eliminacji leku drogą pokarmową po iniekcji. Nie można jednak wykluczyć, iż opisane dolegliwości są spowodowane przyjmowaniem leku. Proszę zgłosić występowanie nieprawidłowości lekarzowi prowadzącemu podczas następnej wizyty kontrolnej.