Ból brzucha i krwiste upławy. Co może być przyczyną?

Witam. Mam problem i nie wiem co mi jest. Okresy mam nieregularne. Ostatnio miałam 3. listopada i skończył mi sie 8. Parę dni po okresie kochałam się z moim narzeczonym, na następny dzień dostałam lekkiego krwawienia. Dwa dni to była krew, a 3 dnia zmieniła się na brązowa wydzielinę i cały czas boli mnie brzuch. Nawet tabletki rozkurczowe i przeciwbólowe nie pomagają. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pani objawy mogą mieć wiele przyczyn, mogą m.in. dotyczyć zaburzeń hormonalnych czy zmian w obrębie jajnika.
Aby stwierdzić jednoznacznie przyczynę konieczne jest badanie ginekologiczne i USG dopochwowe, a także ewentualne badania dodatkowe.

Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl