Ból brzucha i powiększenie pod prawym żebrem
Mój mąż odczuwa bół brzucha nieco poniżej prawego żebra. Widać lekkie wzdęcie/ powiększenie w tym miejscu. Po wepchnięciu ręką do środka ból ustępuje. Ból trwa od około dwóch lat. Lekarz robiący USG stwierdził, że ,,on tam niczego nie widzi/ nic tam nie ma''. Co to moze być i co robić dalej?

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
sugeruje wizyte u lekarza rodzinnego, po zebraniu wywiadu, badaniu pacjenta i zleceniu ewentualnych badań zleci dalsze postepowanie. Mozna tez przed wizyta wykonać podst. badania: morfologia, aspat, alat, bilirubina, badanie moczu.