Ból brzucha i skurcze oraz żółty kał

Witam. Mam 20 lat i problemy z brzuchem. A dosłownie chodzi mi o lewą stronę brzucha (w miejscu gdzie jest jajnik lewy, a nawet bardziej w stronę biodra) Podczas miesiączkowania ból lewego jajnika to norma od zawsze, ból niewiarygodny. Ale od jakiegoś miesiąca, mam bóle brzucha jakby skurcze szczegolnie po przebudzeniu. Muszę się wypróżnić albo wydalić gazy. Zauważyłam, że mój kał ostatni tydzień był żółty. A jem to co zawsze-bez zmian.Ostatnie miesiące są przepełnione stresem. Prosze o rade.

Kolor kału właściwie, poza bardzo szczególnymi przypadkami, nie ma żadnego znaczenia diagnostycznego, czyli nie należy na tej podstawie wyciągać wniosków, czy ktoś jest chory czy zdrowy.
Natomiast takie dolegliwości bólowe wymagają wyjaśnienia, zwykle wspólnie przez gastroenterologa i ginekologa.