Ból brzucha i uczucie przelewania po jedzeniu u 30-latka

witam od kolku dni boli mnie brzuch po lewej stronie zaraz po jedzeniu, odczuwam przelewanie burczenie w brzuchu jakby cos tam w srodku bylo i sie przemieszczalo w dol.

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem niegroźnej, wirusowej infekcji przewodu pokarmowego. Mogą być również spowodowane chorobą wrzodową. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni sugeruję wizytę u lekarza POZ.